Kennismaken met Evelien
Even voorstellen
Hoi allemaal,
Graag stel ik mezelf even aan jullie voor. Ik ben Evelien Vriend en ik werk al een aantal jaar met veel plezier als PMT-er op een (LVB-)GGZ kind en jeugd poli van ’s Heeren Loo. In 2019 ben ik afgestudeerd aan de bachelor Bewegingswetenschappen met de minor PMT bij de VU. Aansluitend heb ik in 2021 de master PMT bij Windesheim afgerond. Zowel het werken als PMT-er als het onderbouwen van ons vak geeft me energie. Een mooi voorbeeld daarvan is mijn master thesis die gepubliceerd is als artikel.
Wegens de pensionering van Cees Boerhout, als kennisinnovator, ben ik gevraagd om zijn rol over te nemen. Om hier alvast in te komen, mocht ik afgelopen vrijdag 13 december aansluiten bij een bestuursdag. Je zou zeggen dat vrijdag de 13e niet de meest hoopvolle dag is om ergens mee te lopen, maar niks was minder waar. Deze dag was indrukwekkend en ik verbaasde me (positief!) over wat de NVPMT allemaal doet.
Mijn officiële intreden zal op de AV van 15 maart 2025 zijn. Ik kijk er naar uit om als kennisinnovator aan de slag te gaan en hoop jullie graag op de AV te zien!